Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Zimní víkend v Krušných horách

Březen 2011
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Kdy 4.3.2011
Kde Krušné hory- Teplicko
Pořádá Zbyněk
Sraz
Celkem dní: 3
Typ veřejná
Vloženo dne 26.1.2011
Vložil Zbyněk
Obtížnost středníI letos vyrazíme první březnový víkend do Krušných hor na běžky, případně sjezdovky. Po několika špatných zkušenostech s ubytováním v Novém Městě a okolí jsem zvolil snad už dobré a pohodové ubytování v penzionu Mikuláška nad Mikulovem. Jsou k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením nebo se společným na chodbě- cena je 330 a 380 kč za osobu a noc se snidaní. Od některých už mám slíbenou účast, tak pokud máte zájem, hlašte se co nejdřív. Penzion vybírá zálohu 50% z ceny ubytování dopředu. Předpokládám, že v případě nemoci nebo jiného problému by nebyl problém ze záloh pokrýt plnou cenu ostatních ubytovaných.

Na běžkování jsou okolí pěkně upravené okruhy, takže milovníci bílé stopy si přijdou na své. Pokud by náhodou nebyl sníh, vyrazíme na pěší výlety. Zatím za poslední léta nebylo dost sněhu jen jednou, tak doufám, že nám štěstí bude přát. Dopravu zvládneme doufám auty, jinak se dá dojet i vlakem nebo autobusem do určité hodiny. Jsou vítáni i rodiče s dětmi, kterým zajistím samostatný pokoj, pokud budou ještě volné.

Vhodné pro: nováčky, aktivní členy, děti, lyžaře, běžkaře, kytaristy, Honzu

Kdo se zúčastní (12):   Chobi*, Maru K.*, Milan*, Monča*, Petr P.*, obrázek výletníka Honza, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Pepa, obrázek výletníka Radka,  Geal,  Maru M, obrázek výletníka Tomy Paci

* Anonymně

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Galerie

Napsat komentář

26.1.2011    Helena *
lyže
Tak si to užijte, v té době jsem na Šumavě.
Odpovědět
Reklama