Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Zimní víkend v Krušných horách

Březen 2010
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Kdy 5.3.2010
Kde Nové Město v Krušných horách
Pořádá Zbyněk
Sraz Na Horské chatě u Bendů
Celkem dní: 3
Typ veřejná
Vloženo dne 4.3.2010
Vložil Zbyněk
Obtížnost středníI letos budu pořádat druhé hory a opět zůstaneme u prověřených a blízkých Krušných hor. Ubytování jsem vybral tentokrát trochu lepší, po pár špatných zkušenostech, ale za dobrou cenu. Jde o Horskou chatu u Bendů v Novém Městě, které se nachází přímo pod Bouřňákem nad Teplicemi.

Možnost přibrat další lidi pravděpodobně ještě je.

Aktuálně nahlášené ubytování- na pátek 5.3.- 4 lidi, na sobotu 6.3.- 9 lidí, všechno pokoje s vlastním sociálním zařízením, dvojlůžáky a třílůžák za sníženou cenu 350 Kč/noc.

Pro ty, co zde ještě nebyli- jsou zde nádherné běžkařské okruhy v délkách desítek kilometrů a kousek od vesnice je sjezdařský areál na Bouřňáku. Tedy doufejme, že bude ještě sníh :-). Dá se vyrazit i na pěší procházky. Dopravu zajístíme auty, dá se sem dojet i vlakem nebo autobusem, v pozdějších odpoledních hodinách už budeme odkázáni jen na auta, ale to myslím není problém.

Vhodné pro: nováčky, aktivní členy, děti, lyžaře, běžkaře, karbaníky, kytaristy, Honzu, Petra

Kdo se zúčastní (8):   Efka*, Robert*, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Pepa,  Mtvresetka,  Maru M,  Maru K., Sperli*

* Anonymně

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Galerie

Napsat komentář

25.1.2010    Zbyněk
Účast
Prozatím uzavírám počet účastníků na osmi- dostanou email. Další zájemci se musí řešit individuálně podle případně volného místa na chatě.
Odpovědět
Reklama
25.1.2010    Zbyněk
Finalizace účasti
Jsem tlačený správcem chaty k definitivnímu udání počtu ubytovaných. Zatím je nahlášených sedm (přihlášení plus Marušky), pokud máte ještě zájem jet, tak se ozvěte hned.
Odpovědět