Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Zámek Sychrov s Mirkem

Březen 2010
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Kdy 27.3.2010
Kde Zámek Sychrov
Pořádá Zbyněk a Mirek
Sraz Parkoviště u zámku Sychrov, 11:00 hod.
Celkem dní: 2
Typ veřejná
Vloženo dne 22.3.2010
Vložil Zbyněk
Obtížnost nízkáS Pepou nás napadlo oprášit staré kamarádství s Mirkem Náměstkem, který už léta pracuje na zámku Sychrov u Turnova a po letech ho zase navštívit. Tehdejší návštěva se konala tuším někdy v roce 2003. Mirek píše, že rád potká zase jednou staré dobré tváře.

Mirek navrhnul možnost provedení po zámku- buď on sám nebo někdo z jeho kolegů. Dále je možné posedět v některé z prostor zámku (barokní salónek je bohužel obsazen) při čaji, případně s něčím k zakousnutí. Poslední březnový víkend budou na zámku velikonoční trhy, tak je můžeme navštívit. Termín akce je zvolat netradičně brzo s ohledem na následnou Mirkovu vytíženost spoustou aktivit na zámku se konajících tak, aby se nám mohl dostatečně věnovat.

Zatím počítám s příjezdem účastníků na jedenáctou hodinu, sraz bude na parkovišti před zámkem před vstupem na velikonoční trhy, kam si pro nás přijde Mirek, abychom se vyhnuli placení vstupného na trhy. Vyrazíme pak s Mirekm na prohlídku zámku a pak posedíme v některé z prostor.

Ubytování jsem zarezervoval v únoru pro 15 lidí, což odpovídá i aktuálním požadavkům přihlášených, v ozdravovně Radostín za cenu 300 Kč na jednu noc bez jídla- to je možné objednat. Je zde i sportovní hala, domluvil jsem možnost pronájmu za 250 Kč/hod., domluvíme se až na místě. Je zde také sauna. Počítám s jednou nocí, kdo by nechtěl jet na noc, tak stihne jen zámek s okolím, kdo zůstane přes noc, může s námi v neděli podniknout výlet do okolí.

Doprava: V sobotu ráno pojedu z Prahy autem, pobrat můžu další čtyři lidi, ideálně nějaké štíhlejší :-) Je to tak hodinka cesty, tak se to dá přežít i v menším pohodlí. Auto berou pak ještě Lucka s Honzou, kteří by pobrali další tři lidi, Ročňovi (nevím, jestli ještě někoho poberou), Honza s Radkou a Tomáškem pojedou sami přímo z Brodu. Do aut bychom se mohli vejít, pokud ne, tak se dá jet ideálně následujícími spoji:

8:40 autobus z Florence směr Špindlerův Mlýn, přestup v Turnově na osobní vlak v 10:40, celková cesta 2hod. 9min. Na autobus doporučuju koupit místenky, pro jistotu. Spojení vlaky z Prahy je bohužel hodně nevýhodné- s třemi přestupy a zajížďkou do Nymburka, tak to je jen pro železniční fandy.

Můžete psát návrhy k programu akce.

Vhodné pro: nováčky, aktivní členy, heraldiky, obdivovače hradů a zámků, rytíře, karbaníky, kytaristy, Mirka

Kdo se zúčastní (21):   Dušan*, LuckaS*, Mirek*, Monča*, Sperli*, obrázek výletníka Honza, obrázek výletníka Jana, obrázek výletníka Gladiola, obrázek výletníka Vasek, obrázek výletníka Petr, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Marcela, obrázek výletníka Trotak, obrázek výletníka Pepa, obrázek výletníka Radka,  Nadia, obrázek výletníka Vendýsek,  Mtvresetka,  Geal,  Ptolemaios, obrázek výletníka Tomy Paci

* Anonymně

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Napsat komentář

16.3.2010    Zbyněk
Doprava
Je pravděpodobné, že se do aut všichni nenaskládáme, takže se dohodneme, kdo může koho pobrat a zbytek lidí pojede autobusem a vlakem- spojení je sem slušné. Domluvu bych nechal pár dní před akcí, čas a místo srazu na nádraží hodím do pozvánky.
Jinak jsem rád, že je o akci takový zájem a to i ze strany rodičů :-).
Odpovědět
Reklama
7.3.2010    petr *
ptolemaios
Ahoj protože čas akce se blíží ,rád bych se zeptal na bližší informace ohledně času a místa srazu.Taky bych rád poprosil,vzhledem k tomu že sem z Prahy a cesta vlakem i s čekáním na přestup dost trvá jestli někdo z Prahy nebo přes Prahu nejede autem a má volné místo jestli by mě nenabral,na benzín pochopitelně přispěju.
Odpovědět
4.2.2010    Trotak

Ahoj, stale nebyl cas a nic nevychazelo. Az dnes jsem po dlouhem case kouknul na Vyletnici.net. A Sychrov me hned prastil do oci. Byli jsme tam sice vloni, ale radi se podivame znovu a navic s Vyletnikem.
Cili 1+1 osoba , ubytovani netreba, mame to do Liberce kousek.
Odpovědět
26.1.2010    gladiola *

Je prihlasila se Betka, moc se tesim az se pozname
Odpovědět
25.1.2010    Jana
gladiola
Myslím, že i tento Sychrov má dobře našlápnuto!
Odpovědět
15.1.2010    gladiola *

Vyborne, takove predstaveni je moc pekne tak se tesime az se pozname, alespon pak budes vedet s kym pojedes i na ten Valdstejn, jinak akce Sychrov je nezapomenutelna, clovek tam ziskal opravdu par vybornych pratel
Odpovědět

Starší zprávy