Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Černá hora - chalupa

Září 2006
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Kdy 29.9.-1.10.
Kde
Pořádá Ivca
Sraz S přespanim v Usti u Stare Paky
Celkem dní: 3
Typ veřejná
Vloženo dne 19.9.2006
Vložil Gladiola
Obtížnost středníAhoj Vyletnici,

rada bych vas pozvala na jiz pravidelnou zarijovou akci na chalupe, tentokrat bych moc rada udelala vylet na Cernou Horu. Tentokrat to bude ciste vyletnicka akce, takze doufam, ze i komornejsi a vic v klidu nez byla oslava svatby.

Jak uz to vsichni vite, jidlo si vezmete nejlepe sebou, tentokrat nemusime delat nejake velkolepe obcerstveni, kdo co doveze to doveze je to ciste na vas, tak abychom tam neumreli hlady:)Vecer si muzeme udelat ve stodole ohen nebo venku, zalezi podle tepla, v tom pripade je dobre si treba sebou vzit neco na grilovani.Vecer se muze hrat na chalupe na kytary nebo hrat nejake hry, ve stodole nam zahraje DJ Kanec a pokud sezeneme tyc, tak nam i u ni zatanci:) Do toho si udelame takovou malou Karaoke show a v noci se take budeme bat u strasidelne bojovky.Ondra nam promitne jako premieru film z Palavy a take se vydame hledat poklad.

Takze je na co se tesit.

 Za pobyt na chalupe budeme radi za prispevek 100 Kč na osobu za celý vikend

Výlet na Černou horu

Tentokrát jsme se rozhodli udělat výlet do Krkonoš na Černou horu. V sobotu ráno si budeme muset přivstat, jelikož vlak odjíždí už v 8:20 z Ústí u S.P. s přestupem ve Staré Pace a Trutnově. Vlakem dojedeme až do Svobody nad Úpou (9:56). Odtud se můžeme vydat po zelené značce do obce Černá Hora (3km), ze které se buď můžeme vyvést lanovkou přímo na Černou horu (1299m.n.m) nebo kdo bude mít zájem, tak může vyrazit po červené značce pěšky (4km). Z Černé hory budeme pokračovat po červené značce dál až k Hrnčířské boudě (4km), kde ja další možnost zkrácení trasy. Ti, kteří už budou vyčerpáni nebo kteří nebudou mít dost sil na pokračování, se vydají po modré značce do obce Černý důl (4km), kde počkají na autobus do Vrchlabí (odjezdy jsou v 15:21, 15:57 nebo 17:45). Ostatní se vydají rovněž po modré, ale opačným směrem do Vrchlabí (8km). Pokud bude ještě čas, tak si můžeme prohlédnout Vrchlabí, kde je několik zajímavých míst (http://www.muvrchlabi.cz/index_mesto.php). Možné odjezdy v 15:47, 16:51, 18:33 příp. 20:03)

Zdravi vas Ivca a Vasek a tesime se na Vas

Vhodné pro: aktivní členy, děti, děti >6, výletníky, cyklisty, dobrodruhy, vlako-milce, obdivovače zřícenin, psy, kytaristy, sportovce, basketbalisty, Honzu, Zbyňka, Mirka, Petra

Kdo se zúčastní (11):   obrázek výletníka Ondra, obrázek výletníka Gladiola, obrázek výletníka Vasek, obrázek výletníka Jirka Cha., obrázek výletníka Petr, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Marcela, obrázek výletníka Trabik, obrázek výletníka Bary, obrázek výletníka Ája,  Nadia

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Galerie

Napsat komentář

27.9.2006    Aja *
Gladiola
My s Barym na nadrazi taky dorazime
Odpovědět
Reklama
25.9.2006    Gladiola
sraz pro ty, kteri nemaji dovolenou
je 16:50 u pokladny c.1. na Hlavnim nadrazi, vlak odjizdi 17:10, srazu se jiz zucastni Petr, Nada, Marcela, tak pokud se jeste nekdo prida bude to dobre, protoze to pak budou mit jeste vyhodnejsi.
Odpovědět
20.9.2006    Ondra
Výlet během dopravy
Kdo se chystá v pátek vyrazit do Paky a bere si volno na tento den, tak nabízím spojit cestu s výletem. Čtěte pozvánku
Odpovědět
19.9.2006    Ondra
Upřesnění bojovky
Připravených "nočních" akcí mám více. V plánu je i jedná noční hra. Musí nás ovšem být hodně, tedy aspoň 10 a více. Nebudu vám prozrazovat jak bude hra probíhat, jen nastínim příběh.

Tlupa loupežníků utekla před strážci zákona, avšak ve svém doupěti zanechala část svého lupu. Loupežníci chtějí svůj lup zpět, ale strážci zákona s tím počítají. Rozhodnou se tedy hlídat jedinou přístupovou cestu k doupěti loupežníků s tím, že takto loupežníky pochytají. Na straně loupežníků je však tma, v lese to znají a sází na to, že proklouznou. Na straně strážců je však světlo, které si sebou přinesli v podobě pochodní, luceren (nebo baterek).
Odpovědět
18.9.2006    gladiola *
Moznost zustat v chalupe
Ahoj vyletnici, kdyby se nekdo z nejakeho duvodu necitil jit na vylet, je tu samozrejme moznost zustat v chalupe a hlidat zazemi. Take jsme s Trabikem vymysleli pro vsechny zucastnene velke prekvapeni a to, ze se mezi hranim DJ kance bude konat karaoke show. Tak se mate na co tesit.
Odpovědět
7.8.2006    Trabik
Ondra
Tak to se těším,jen si třeba vzpomeňte na bojovku na hřbitov-je to sice už nějaký ten pátek,ale na to se nezapomíná:-)Dorazím samozřejmě i s mojí Mirkou a jestli bude čas,dáme určitě kytary a třeba zahraje i DJ Kanec??Zdravím všechny:-))
Odpovědět

Starší zprávy