Výletník

Přihlášení Vzhled stránky
Tančící medvěd

Proč se registrovat?

Stránky Výletníka jsou přístupné každému návštěvníkovi, bez nutnosti se registrovat. Chceme tak zpřístupnit stránky i lidem, kteří mají nejrůznější důvody, proč zůstat v anonymitě. Avšak registrace přináší výhody. Registrovaní uživatelé mají na serveru uložen svůj profil, mohou se aktivněji podílet na obsahu stránek, tzn, mohou například vkládat nové akce, zakládat fotoalba, kontaktovat jiné členy, prohlídnout si více fotek a více videi, hlasovat v anketách a podobně.

Všechny důvěrné údaje zadávané do registračního formuláře jsou chráněné. Heslo je kódováno, takže i v případě, že by nedopatřením došlo k prozrazení, není možné heslo dešifrovat, a ani administrátoři nemají šanci Tvé heslo zjistit.


Registrace nového uživatele

Zvol svuj nick: Pomocí tohoto nicku se budeš přihlašovat ke svému účtu.
Zvol heslo: Heslo si zapamatuj a NIKOMU ho NEŘÍKEJ! Je to tvé tajmeství.
Heslo ještě jednou: Sem vepiš zvolené heslo ještě jednou. To je nutné pro kontrolu.
 
Tvůj platný e-mail: Nemusíš vyplňovat, pokud nemáš ve světě internetu založenou e-mailovou schránku. Je však výhodnější ji mít, protože tě stránky Výletníka mohou prostřednictvím e-mailu informovat o nových akcích a nových zprávách od jiných výletníků. Taktéž v případě ztráty hesla se e-mail vyplatí, protože lze přes e-mail obnovit přístup k účtu. Kvůli ochraně proti nevyžádané poště se Tvůj e-mail nikdy na těchto stránkach nezobrazí.
  Přeji si zasílat upomínky na nové akce a zprávy pro mne.

Tvoje příjmení a jméno:
Pohlaví:
Telefoní číslo (mobil)
Nebo e-mail kam se budou posílat SMS
:
Vyplň v případě, že chceš zasílat upomínky na mobilní telefon pomocí SMS. Doporučujeme uvést místo čísla e-mail, který je směrovaný na Tvůj mobil, v případě, že máš e-mail aktivovaný u svého operátora. U Oskara je to jmeno@mujoskar.cz, u T-Mobile jmeno@t-email.cz, u Eurotelu: telefonicislo@sms.eurotel.cz. Ulehčí to nám finančně a v případě T-Mobile a Oskara nebudeš muset dávat "cizím lidem" (nám) své telefoní číslo. Navíc ti SMS budou chodit ihned od začátku, protože posílání SMS pozvánek na tvé telefoní číslo musí povolit správce, zatímco na e-mail je automaticky
   
Poznámka: Podtržené položky jsou povinné