Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Lidé stojící za výletníkem

obrázek výletníka Gladiola (Ivana Ročňová)
Jsem vdaná za Vaška Ročně, rádi pořádáme různé výlety, akce a procházky nejen pro dospělé, ale i pro děti. Máme dvě děti Václava 14 let a Evička 11 let. Děti jsou již velké, takže zvládáme s nimi lecos od cestování do zahraničí a i jet pod stan a různé turistické procházky, což nás velmi baví
obrázek výletníka Vasek (Vašek Ročeň)
Chodim rad na vylety, coz ostatne asi kazdy, kdo je tady. A taky na vsechny akce, ktere toto sdruzeni porada. Ale ne vzdy je cas. Nejvíc ze všeho ale miluju svojí manželku.
obrázek výletníka Ondra (Novák Ondřej)
Zajišťuji realizaci většiny akcí, nebo aspoň technickou podporu. Rád také výlety vymýšlím. Mám rád celodení procházky, horské výstupu a horskou přírodu. Jsem také vodní živel. Čechy mají spoustu nádherných míst a mým snem je najít a poznat jich co nejvíce.
obrázek výletníka Zbyněk (Zbyněk Hovorka)
Rád podnikám výlety všemy možnými prostředky (vlastní nohy samozřejmě převažují) a ani jiné druhy zábavy mi nejsou cizí. Výletník nabízí nejen tohle, ale hlavně dává dohromady fajn lidi, což je dokonalá kombinace.
obrázek výletníka Fík (Petr)
obrázek výletníka Honza (Honza)
obrázek výletníka Trabik (skrojek martin)
Mám rád pohodové a upřímné lidi,na které je spolehnutí a kteří nezkazí žádnou zábavu.Moc rád cestuju a poznávám nové lidi a neobjevené věci.Mám bezva manželku,malé mimčo a teď už místo Trabantíka většího Fordíka:-))
obrázek výletníka Ája (Glasová Alena)
Ahoj zdravím výletníky a doufám, že se budeme často potkávat na vandru, na vodě nebo v hospodě.
obrázek výletníka Bary (Glas Jan)
Hodně výletníků nás s Ájou znáte. Protože si mnoho výletníků stěžovalo, že se moc neukazujeme, snad to napravíme v budoucnu.
obrázek ženy Kacka (Valouchová Kateřina)
Ahoj, ráda něco podnikám na kole nebo pěšky, "voda" je také fajn. Doufám, že ve Výletníku najdu lidi, kteří tráví volný čas aktivně a zároveň získám nové přátele, kterých neni nikdy dost.
obrázek výletníka Marcela (Marcela Kahounová)
Ahoj, jsem z Prahy, a ráda bych našla fajn lidičky, s kterými bych mohla občas vyrazit na výlet do přírody, i na nějakou pěknou akci v Praze. Doufám, že tady najdu i kamarády.
obrázek ženy Nadia (Naďa)
obrázek výletníka Radka
obrázek výletníka Dana
obrázek výletníka Kumulus (Milan Blažek)
Jsem tak trošku podivín a samotář. Rád se toulám přírodou a chodím na české kopce a kopečky, ze kterých je daleký rozhled na naši krásnou zem. Ve dne s oblibou pozoruji oblačnost (odtud přezdívka "Kumulus") a v noci Měsíc (pokud možno dalekohledem). Do Výletníku jsem se dostal díky Marcele, pro kterou tato parta správných lidí hodně znamená...
obrázek výletníka Margaret (Markéta Veličková)
obrázek výletníka Megi (Megi)
Já jsem Megi. Můj páníček je Ondra a panička je Zuzka. Jsem pouliční směs čivavy a ratlika, ale nejvíc se podobám německému pinči.
obrázek výletníka Tomášek (Tomáš Novák)
obrázek výletníka Vasik (Venoušek Ročeň)
Ahoj, jmenuji se Vašík Ročeň, moji rodiče jsou výletníci Ivca a Vašek je mi 14 let. Rád cestuji, hraji na počítači, hraji ping pong a čtu
obrázek výletníka Jana (Čítková Jana)
Cao,zdravim vsechny bezva lidicky. To je asi ten duvod,proc tu jsem... Co vic dodat? At si kazdy udela obrazek sam:o)
obrázek výletníka Jirka Cha. (Jirka Cha)

Další lidé registrovaní na těchto stránkách

obrázek muže Bahamut (Miroslav Raška)
Byl jsem naveden na Vaší stránku od jedné z Vašich bývalých spolupracovnic, co se jmenuje Jana, ale její vlastní grupa se rozpadla, a tak zkouším tedy tady
obrázek výletníka Bedrych (Jiří Finfrle)
Rád fotím a cestuji všude, kde je něco zajímavého. Bydlím pod Českým středohořím (Hrad Hazmburk, Lovoš, Milešovka, Ohře), rád se zajímám o historii, kroniky a technické vymoženosti.
obrázek ženy Daniela (Daniela)
přes týden přežívám v kanclu, ale víkendy patří výletům :-) jsem z Prahy, ráda fotím a kochám se krajinkou :-)tak kam vyrazíme?
obrázek ženy Elie (Eliška Hrůzová)
Ahoj, mám ráda výlety ať už pěšky nebo na kolech, lyže, snowboard, divadlo, fajn lidi... Tak hurraaá za novými zážitky :-) Už se těším na první akci
obrázek výletníka Evička (Ročňová Eva)
Moji rodiče jsou maminka Ivča a tatínek vašek, je mi 11 let.
obrázek ženy Geal (Gerndtová Alžběta)
Ahoj všichni Jmenuji se Bětka. Jsem z Prahy. Kontakt na Vás mám prostřednictvím Ivči Mikulcové. Hledám spřízněné duše pro trávení volného času. Baví mě turistika, lyžování, kolo, voda, kultura, tanec. Ráda zajdu ples, nebo na bál si zatančit. Sice mám přátelé, s kterými můžu podnikat různé akce, ale ráda bych našla nějaké lidičky věkově bližší. Mě je 30, ale každý mi hádá nanejvýš 25.
obrázek výletníka Helca (Helena)
Ráda cestuji po ČR i v zahraničí - Šumava ap. Trochu hraji na kytaru a zpívám. Také mne baví fotografování, lyže apod. Pár fotek z mých cest je tady: http://www.panoramio.com/user/helenprag
obrázek muže HonzaK (Krystoň Jan)
obrázek muže Honzav (Viceník Jan)
Rád podnikám výlety jak na kole, tak pěšky, ale vždy končící dobrým jídlem a pitím.
obrázek výletníka Honzour (Jan Němec)
Stárnoucí fotr od početné rodiny, ale na vodu, běžky nebo výlet (s dětmi i bez) a občas i alpský výstup si sem tam čas udělám.
obrázek výletníka Horal (Jiří Marek)
Jsem 22 letý kluk z malé vesničky u Prahy, který má hodně rád přírodu, zvířata, výlety apod. Sám chovám králíky, slepice, máme 2 psy, kočky, takže menší zvěřinec, bohužel cítím se občas sám, protože nemám okolo sebe lidi, kteří by mé záliby chápali a případně je sdíleli. Za nejkrásnější místa v ČR považuji Krkonoše, už pár let sleduji velice intenzivně dění okolo tohoto pohoří, dění v KRNAP a určitě bych časem naplánoval rád nějaký výlet třeba na nějaké krásné, méně navštěvované místo v Krkonoších. Abych napsal ještě něco o sobě, tak já jsem bohužel nevidomý, což spoustu lidí odradí, ale já se snažím žít normální život, i když jsem trošku introvert. Například na výletě potřebuji, aby mi někdo dělal průvodce, ale to je asi tak všechno, co potřebuji a třeba se tady najde parta lidí, kteří mě mezi sebe přijmou a budou mě brát jako úplně normálního člověka, který jen občas potřebuje menší pomoc. Byl bych za to doopravdy rád a myslím, že pomoc nebude jen jednostranná, i já mám co nabídnout.
obrázek muže Jabberwocky (Skopek Robert)
obrázek muže Jacob (Jan Šimpach)
Jmenuji se Honza a jsem z Vysočiny z Pelhřimovska, bydlím na venkově. Jsem normální chlap, nekuřák, mám rád kolo, přírodu, hory, toulky a dobrou partu lidi.
obrázek muže Jadok (Jarda)
Je mi 51 let.Jsem od Znojma. Mám rád přírodu,hrady a zříceniny, fotografování.
obrázek výletníka Jakub (Jakub Hudec)
Jmenuji se Jakub, bydlím v Teplicím je mi 28 let, turistice se věnuji již zhruba 5 let, jsem optimista a rád se bavím s lidmi a poznávám nové, protože jsem si stále nenašel tu pravou pro život.
obrázek muže Jéňa (Kreps Honza)
obrázek ženy Juana (Jana)
obrázek výletníka Ka (Katarína Markošová)
Jsem vyletnice ze severu (z Decina). Je mi 27 a vylety obecne miluju, ale predevsim ty cyklo. Vice psat nebudu. Radeji se dam co nejdrive vsanc osobne ;)
obrázek ženy Klara
Jsem nadšená turistnice a vracím se na výletníka po deseti letech dlouhého zimního spánku.....
obrázek ženy KMerk@ (Kamila Agosztová)
jsem vdaná za Jaroslava A., mám synka Vítka, mám SSˇgympl, ráda chodím na tůry, čtu, mám ráda umění(herectví, malířství), přírodu, nejsem moc sportovní typ, ráda plavu, hraju tenis, a začínám jezdit na kole - cha cha, víc asi nic, jsem společenská, někdy náladová i náročná, jinak snad dobrý kamarád,-dka, mám ráda komunikativní a hodné, milé lidi a ty, co něco umí ...
obrázek ženy Kuře (Andrea Zakouřilová)
obrázek výletníka Ladik (Láďa Šmejkal)
Miluji výlety na kole, po vodě, ale i pěšky. Mám rád pohodové lidi, legraci, přírodu, Slunce. Nemám rád bláto, škaredé počasí a škaredé lidi. Je mi 40 let, mám syna Jakuba. Pracuji jako vedoucí směnových mistrů v nejmenované farmaceutické společnosti.
obrázek ženy Léňa (Pokorná Lenka)
Ahojky, jsem ze severu čech a ráda bych poznala další místa v čechách a samozřejmě také fajn lidičky.
obrázek výletníka Lucie (Lucie Krejsová)
Mám ráda harmonii. Hobby: psaní,kreslení, zpěv, tanec, vaření. Obdivuji krásy přírody a vážím si dobrých přátel.
obrázek ženy LucieK
ahoj jmenuji se Lucie.Je mi 22let a rada bych poznala nové lidi.Mám velmi ráda přírodu a četbu.
obrázek výletníka Luděk (Sovadina Ludvík)
Rád bych zažil klasický čundr se vším všudy... táborák v lese,komáři,vaření na ohni,doprava po vlastních nebo busem či vlakem. Pokud někdo z vás chce tak at se ozve a něco podnikneme. Nejlépe Ústecký kraj a okolí...
obrázek muže LukasKout (Koutenský Lukáš)
Hraju na kytaru a skládám písničky
obrázek muže Luke0111 (Lukáš Doleček)
Lukáš+Lenka,jsme zatím bezdětný třicetiletý pár s celkem širokým rozsahem oblíbených aktivit (záleží na aktuálním stupni lenosti)...cestování,zahrada,kultura,historie...
obrázek výletníka Maja (Marta Javorová)
Mám ráda přírodu, pohodu a fajn lidi. Ještě jsem na žádné akci nebyla, ale ráda bych se nějaké zúčastnila.
obrázek výletníka Martin H. (Martin Hladík)
obrázek výletníka Martina N. (Němcová Martina)
Jsem ráda v přírodě a se zvířaty. Jsem ráda s lidmi a těším se z jejich přítomnosti.
obrázek ženy Maru K. (Kadeřábková Marie)
obrázek ženy Maru M
obrázek výletníka Milan
Jsem tulák, fotograf a tanečník. Díky výletníku si užívám všeho.
obrázek muže Mirek (Mirek Náměstek)
Jsem pruvodce na hrade Sychrov, bydlim v Nymburce a tak nemam mnoho casu, rad se ucastnim ruznych soutezi.
obrázek muže Mjk (Michael Kierans)
Jsem 58 let stary Kanadan. Zil v CR minuly 11 let. Jsem majitel Cafe Bar. Mluvim Cesky ale musite mluvit pomalu a jedoduse. Cesky gramatika neni moje parketa.
obrázek muže Mmieras (Miroslav Stejskal)
obrázek ženy Monca (Monika)
Studující holka z Moravy
obrázek ženy Monča
obrázek ženy Niky (Veronika Zemanová)
obrázek ženy Pápa (Prošková Pavla)
Ahoj, zdravím všechny výletníky! Jsem středního věku, pocházím z Prahy a co se týče zájmů mám ráda turistiku, jízdu na kole, návštěvu našich kult. památek, a v zimě si i ráda zalyžuju na běžkách. Nejsem určitě polykač km, ale mám ráda příjemné, pohodové akce, kdy se zároveň můžu kochat krásou kolem sebe a třeba i stíhám fotit. :)
obrázek ženy Pavla (Pavla Prošková)
obrázek výletníka Pepa (Pepa)
Rád jezdím do přírody na vandry a na výlety. Narazil jsem na stránky výletníka a zjistil, že jsou tu fajn lidi, kteří mají rádi totéž. Tak jsem se přidal :-)
obrázek ženy pepik5 (Pepik)
obrázek ženy Petra (Kopecka Petra)
obrázek ženy Podolanka (juklíčková iveta)
Ahoj všem výletníkům a výletnicím !!! :))) Vaše stránky jsem objevila náhodou, když jsem dnes večer hledala volné okénko, kdybych si mohla nahradiz hodinu cvičení. Hlásím předem, že je mi již 42 let, ale myslím, že zatím duch je ještě dost mladý. Dvě děcka (21 a 20 let) jsem vychovala přes turisťák u nás ve vinoři, kam jsem je nějaká 8 let tahala, jezdila po čeundrech, na tábory, kde jsem vařila, hrála hry a vůbec dělala, co bylo třeba. děcka jsem táhla k šermu a sportu a te´d se baví historickým šermem. Lidičky kolem sebe mám prima, ale je jich opravdu věru málo, kdo by se plahočil s báglem na zádech a spal pod stanem, natož pod hvězdama. kámošce ještě občas pomáhám a zajíždím na tábory, hlavně vařím, protože mě to i baví. Letos jsme byli v v Janově v Jizerkách. Taky se mi povedl vandřík po Jizerkách, ale protože jsem malovla byt a tak různě se pinožila po zahradě, moc jsem toj¨ho už nestihla. Baví mě spousta věcí, začala jsem jezdit na koni, zkouším příst na kolovrátku, mám 2 psy, taky je třeba je provětrat, fakt se nenudím, ale po nějaký bezva partě, která by vyrazila tak, jak píšete s báglem na zádech a užila si ohýnku, písniček a taky trochu toho obyčejnýho dobrodružství někde v kpcíh bych ráda poznala. Pracuju v kanceláři v centru Prahy, týden uteče jako voda a o víkendu kolikrát nevím, co dřív, ale žít se musí a on to za mne doma stejně nikdo neudělá, takže když je příležitost ráda vypadnu, třeba na jednodenku. Minulý týden jsem byla pozvaná na ples, takže ani tato zábava mě není cizí. Jsem nekuřačka, nepotřebuji se v kolkektivu prosazovat, myslím, že nejsem konfliktní typ, jen si tak představuji třeba výlet, kamkoli, po nějakým to kilometříku to pivko v létě báječně chutná a v zimě zase svařáček, prostě pohodička. loni v březnu jsme ťapali přes koněpruské jeskyně , přes tetín a pak dál na vlak a do Prahy. V Ttíně v hospůdce, kam jsme zašli na polívku jsme úplně náhodou chytli partu hrající country písničky a k polívce přibylo ještě pivečko, kafíčko, čajíček a pár pěkných písniček a to si pak můžu říct,: "tojsme si zase užili světa:)) " Vodu jsem taky zkusila, i zimu a déš´t na ní. Ale upozorńuji, dělám háčka, navíc fakt nemám, a pak se hlásím do kuchyně, to by mi snad šlo :))) Příští víkend mám sportovní, pak máme - tedy rodiče kolem turis´táku - bowlingový turnaj, akcí je dost, ale přijde jaro, ale i předjaří mívá své kouzlo, takže bych byla ráda, kdybych se mohla nějakého vašeho výletu zúčastnit. prosím, opravdu vás neberu jako seznamku, přítele mám, ve volní¨ém čase se věnuje myslivosti, má své koníčky, je tolerantní, ale pod stan ho nedostanu a běhat s batohem na zádech taky ne :))) takže nevím, jetsli se dá člověk poznat podle pár chaoticky řazených řádků, asi je to třeba zkusit. Takže tu je má podaná ruka a doufám, že se na nějakém nádraží potkáme ...... krásné dny příští přeje juklík :)))
obrázek muže Ptolemaios (Čermák Petr)
Jsem z Prahy a zajímám se o hrady a zámky a o turismus vubec
obrázek muže Radek.s
bydliště Ústí u Staré Paky věk 27
obrázek ženy Sluníčko (Sima B.)
AHoj, jmenuju se Simča (29) a jsem z Prahy. Baví mně pěší výlety,badminton,aerobic. Ráda poznávám nová místa a fain lidičky, tak se těším, že se na nějaké akcičce potkáme.
obrázek ženy Smartis
obrázek ženy Swiza (Skoupá Anna)
Ahoj,je mi 20let,mými zájmy jsou především zvířata,příroda,hudba,výtvarné umění,literatura,historie,paleontologie,divadlo i film,alternativní způsob života,sporty a toulání divočinou :-)
obrázek výletníka Šmoulinka (Rohlenová Simone)
Jsem tak trošku blázen, s větrem ve vlasech :-). Miluji skály, lesy, rybaření...ráda poznávám nová místa. Cokoliv, hlavně nesedět doma na zadku a kousat se nudou :-). Od mala jezdím na vodu když je možnost a radost mám z maličkostí. Protože malé věci, tvoří ty velké :-).
obrázek výletníka Tomas (Tomáš)
obrázek výletníka Tomáš (Tomáš)
obrázek výletníka Tomík
Rád jezdím na výlety, zajímá mě historie a architektura našich památek.
obrázek výletníka Tomíno (Tomáš Glas)
Já jsem do výletníka nechtěl, ale naši řekli, že prý musím.
obrázek výletníka Trotak (Jiří Troták)
Jsme ja 38 + pritelkyne 32 z Liberce, a velmi radi cestujeme po CR a setkavame se s milymi lidmi ...
obrázek výletníka Trpaslíček (Pazour Jiří)
Ahoj, je mi 38 let a velice se zajímám o vše, co souvisí s přírodou.Rád jezdím na vandry za jakéhokoliv počasí.Fotím, hraji na kytaru a zpívám.Sbírám minerály...Znám spousty hezkých míst a rád poradím s výběrem výletu.Nejsem samotář a proto se zkouším přidat k vám...
obrázek muže Valda
Ahoj, mám rád cyklistiku, inline/lední bruslení, plavání, turistiku. Jinak jsem dlouholetý kamarád Jirky Ch., takže k výletníkům jsem se dostal přes něj.
obrázek ženy Verča (Veronika Brůhová)
Ahoj všem! Před pár měsíci jsem se přistěhovala za prací do Prahy, kromě kolegů v práci tu nikoho neznám a ráda se seznámím s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. To znamená spíš než vymetat bary jít někam ven - pěšky nebo na kole (ale spíš kochací vyjížďky než sportovní výkon), případně na koni :-) A to i ve všední den odpoledne, nejen o víkendu. I když jsem schopná vyrazit na výlet sama, není to ono. Takže už se těším na nové akce, i když zatím v kalendáři žádné nejsou... Nebo že bych jenom neuměla hledat? Verča
obrázek ženy Věrka (Pečená Věra)
Jmenuji se Věrka, mám ráda přírodu, výlety, ráda poznávám nové lidi. A těším se až se potkáme na nějakém výletu:-)
obrázek ženy Veronika (Zemanová Veronika)
Je mi 29, pohybuji se (bydlím) v Praze a okolí, mám moc ráda výlety a různé akce a moc ráda bych poznala nějaké nové fajn lidi a snad i budoucí přátele, ke kterým bych se mohla přidat. Ráda taky třeba něco zorganizuji :-)
obrázek výletníka Zrzek (Václavík Vladimír)
Já a moje rodinka rádi jezdíme na výlety, doufám, že se brzy potkáme :)