Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Víkend na Komáří Vížce

Březen 2007
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Kdy 3.3.2007
Kde Fojtovice- Komáří Vížka
Pořádá Zbyněk
Sraz 1. část skupiny v Praze, zbytek až na hotelu.
Celkem dní: 2
Typ veřejná
Vloženo dne 26.2.2007
Vložil Zbyněk
Obtížnost středníI letos si dáme druhý pobyt na horách a bude to opáčko loňského podařeného víkendu v hotelu Komáří Vížka nad Teplicemi. Protože se nám smrskla účast jen na pět lidí a všichni ani nemůžou přijet už v pátek, bude to nakonec jen na sobotní nocleh. Pražští účastníci pojedou v sobotu ráno rychlíkem nebo autobusem do Teplic. Kdyby se náhodou ještě objevil zájemce, tak máme jedno rezervované místo na hotelu navíc, ten stejně asi nebude obsazený. Cena je 250 Kč za noc bez jídla. Ve sníh už nedoufám, zázrak jako v lednu už zřejmě nenastane, takže je tu opět varianta pěších výletů nebo jízda sedačkovou lanovkou dolů do Krupky. V případě, že sníh bude, jsou v okolí pěkné trasy na běžky a je tu i areál na sjezdové lyžování.

Vhodné pro: nováčky, aktivní členy, výletníky, lyžaře, běžkaře, karbaníky, kytaristy, Honzu, Petra

Kdo se zúčastní (5):   obrázek výletníka Petr, obrázek výletníka Zbyněk, obrázek výletníka Bary, obrázek výletníka Ája,  Nadia

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Nadpis
Jméno: E-mail:
Kontrola: Vlož číslo:
sedm milionů sedmset devadesátosm tisíc osmset dvacetdva
Piš jako ve WORDu
20.2.2007    Kamila *
Omluva, pokus o odhlášení
Ahoj Zbyňku - vím, že jsem se nadšeně hlásila, ale rozhodla jsem se, že díky nic moc sněhovým podmínkým se raději nezúčastním , možná se to ještě změní a já budu litovat, ale přijdemi to přeci jenom hodně za přespání, abych riskovala obyčejné hory. Ikdyž i tak zážitek může být velký, ale já tu kopešky mám a chytám se te´=d i na jiné akce, takže to vzdám,přesto doufám, že se sejdem třeba na bowlingu.
Pěkný zážitek všem co se zúčřastní přeje
Kamila
Odpovědět
Reklama