Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Oslava svatby

Září 2005
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Kdy 3.9.2005
Kde Chalupa
Pořádá Ivča a Vašek
Sraz 15:00 v Ústí u Staré Paky
Celkem dní: 2
Typ zvýrazněná
Vloženo dne 17.7.2005
Vložil Gladiola
Obtížnost nespecfTentokrát akce na chalupě bude mít trochu jiný nádech než obvykle. Jelikož den předtím máme svatbu, akce bude pojata jako oslava pro kamarády, kteří nebyli na svatební hostině.

Bylo by dobré aby si jako obvykle každý vzal jídlo a pití, případně dovezl něco na chlebíčky, něco upekl, …fantazii se meze nekladou a jídlo se určitě neztratí.

Sud s pivem bude jako již tradičně k dispozici a poplatek za ubytování se tentokrát nebude vybírat.

Nutno si s sebou vzít spacáky, karimatky a kdo chce spát na zahradě, tak i stany. Jelikož nás bude hodně, nejen výletníci, nemohu tentokrát NIKOMU zajistit soukromý pokoj.

Těšíme se na Vás

Ivča a Vašek

 

 

Vhodné pro: aktivní členy, dospělé pouze, výletníky, dobrodruhy, karbaníky, kytaristy

Kdo se zúčastní (11):   obrázek výletníka Ondra, obrázek výletníka Margaret, obrázek výletníka Jana, obrázek výletníka Gladiola, obrázek výletníka Vasek, obrázek výletníka Martin H., obrázek výletníka Jirka Cha., obrázek výletníka Zbynek, Vrabcak*, obrázek výletníka Marcela, obrázek výletníka Trabik

* Anonymně

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Galerie

Nadpis
Jméno: E-mail:
Kontrola: Vlož číslo:
šestset čtyřicet tisíc devětset šedesátdva
Piš jako ve WORDu
30.8.2005    Gladiola
Namet co sebou privezt
Ahojky Lidicky,
tak tady dam par malych rad co dovezt, urcite se neztrati, kdyz privezete veku, nejaka sikulka pokud umi pomazanku, tak at ji klidne udela, salamy, syry, treba kysele okurky, olivy, chipsy, treba nejake masicko na grilovani i kdyz ja tam mam v planu dovezt kurata, pokud ma, ale rad clovek neco jineho, ovoce, zeleninu, baleni vod, no proste jsou to jen namete. Jen sladke asi ani nebude tolik treba, protoze mame napeceno hodne cukrovi a dort pevne doufam taky zbyde, mame objednane tri:)Pivo tam bude sud, s vinem to bude horsi urcite se nejaka lahvinka neztrati, mama mi tam chce poridit demizon, ale vzhledem k tomu jaci jste pijani, mam strach aby to stacilo a samozrejme i jina vsehochut:)
Zatim pa vase Ivca
Odpovědět
Reklama