Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Skotské hry na Sychrově

Srpen 2005
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Kdy 27.8.2005
Kde zámek Sychrov
Pořádá Zbyněk
Sraz 7:00 hlavní nádraží u pokladny č.1
Celkem dní: 1
Typ veřejná
Vloženo dne 15.6.2005
Vložil Zbyněk
Obtížnost nízkáUž popáté se budou koncem srpna na Sychrově konat Skotské hry. Myslím, že tenhle jednodenní festival skotské kultury a tradic je velmi zajímavý a ve spojení s prohlídkou zámku je to ideální akce. Navíc Mirek Náměstek je už na Sychrově zaměstnán jako stálý průvodce a pravděpodobně by nás mohl opět provázet.

    Program probíhá od 10 do 24 hodin, možnost přespání ve stanech snad bude, podle zájmu.

Tady je krátký popis a odkaz

Řinkot zbraní promíchaný se zvukem dud, muži v kostkovaných kiltech, vůně skotské whisky a haggisu (skotského národního jídla), mohutní muži zápolící s těžkou kládou či ohromnými kameny - ne, nejste na skotské Vysočině, ale na severu Čech v malebném zámku Sychrov u Turnova, kde se 27. srpna 2005 již po páté uskuteční největší festival skotské kultury ve střední a východní Evropě - 5. skotské hry Sychrov.

 

http://www.skotskehry.net/main1.htm

Vhodné pro: všechny, hráče šipek/kulečníku, vlako-milce, sportovce

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Nadpis
Jméno: E-mail:
Kontrola: Vlož číslo:
dva miliony jednosto padesátsedm tisíc osmdesátčtyři
Piš jako ve WORDu
21.6.2005    gladiola *
Skotske hry jsou super
Ne, ne to nemyslim, aby to tak vyznelo, je to krasna akce, jen proste jsme z toho zklamany vis:)Pokud jsi pamatujes, fotky z techto akci mame tez kronice a je pravda, ze to je sranda i zajimave a urcite je to vetsi davovka jen u nas, takze to ne ze bych to nedporucovala:)Stejne bych nemohla jet, budeme mit tou dobou jen par dni do svatby:)
Mirek navrhoval akci, kdy pruvodci hraji pro navstevniky hradu divadlo, jedna se sice o pohadku, ale neni to jen pro deti, je tam i pouceni pro dospele:)
Odpovědět
Reklama