Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Skotské hry na Sychrově

Srpen 2005
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Kdy 27.8.2005
Kde zámek Sychrov
Pořádá Zbyněk
Sraz 7:00 hlavní nádraží u pokladny č.1
Celkem dní: 1
Typ veřejná
Vloženo dne 15.6.2005
Vložil Zbyněk
Obtížnost nízkáUž popáté se budou koncem srpna na Sychrově konat Skotské hry. Myslím, že tenhle jednodenní festival skotské kultury a tradic je velmi zajímavý a ve spojení s prohlídkou zámku je to ideální akce. Navíc Mirek Náměstek je už na Sychrově zaměstnán jako stálý průvodce a pravděpodobně by nás mohl opět provázet.

    Program probíhá od 10 do 24 hodin, možnost přespání ve stanech snad bude, podle zájmu.

Tady je krátký popis a odkaz

Řinkot zbraní promíchaný se zvukem dud, muži v kostkovaných kiltech, vůně skotské whisky a haggisu (skotského národního jídla), mohutní muži zápolící s těžkou kládou či ohromnými kameny - ne, nejste na skotské Vysočině, ale na severu Čech v malebném zámku Sychrov u Turnova, kde se 27. srpna 2005 již po páté uskuteční největší festival skotské kultury ve střední a východní Evropě - 5. skotské hry Sychrov.

 

http://www.skotskehry.net/main1.htm

Vhodné pro: všechny, hráče šipek/kulečníku, vlako-milce, sportovce

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Nadpis
Jméno: E-mail:
Kontrola: Vlož číslo:
dva miliony čtyřista devadesátčtyři tisíce jednosto padesátdevět
Piš jako ve WORDu
12.10.2005    vašek rout *
gladiola - anon
Je mi líto, ale musím Tě trochu opravit. Tuhle akci jsem pro chalupu vymyslel já (ten nějakej dudák, co se trhl a který se Skotsku již nějaký ten pátek věnuje - stačí se podívat na seznam akcí, které ve vztahu ke Skotsku pořádám - viz http://www.skotsko.net) na návrh Ládi Mikulce, který hledal nějakou náhradu za australský vánoce na chalupě. Můj nápad se skotskými hrami se mu zalíbil, a tak jsem dal dohromady disciplíny a vymyslel náplň, aby se lidi bavili. Navíc se obě akce první dva roky kryly (odměny pro děti, whisky pro dospělé a další přebytky z "velkých" skotských her se využily na hrách chalupě u Ládi).

A k té komerčnosti - tato akce je pořádáná ryze nekomerčně, kdy všichni pořadatelé to dělají ryze pro zábavu jiných včetně vlastní finanční dotace (jen tak mimochodem - letos poprvé měla akce relativně vyrovnaný rozpočet). Ona totiž ne každá velká akce musí být ausgerechnet komerční.
Pokud má někdo jiný názor, případně by měl nějaký dotaz, můj mail je info@skotsko.net.
Odpovědět
Reklama
4.8.2005    Gladiola

Ahoj Zbynku,
je mi to lito, ze se kryjeme s tvou akci, ale nejde to jinak, cas je neuprosny a my tuto akci nemame kdy a jak udelat.
Tak si to neber nejak osobne a radsi se pridej taky k nam, rozlucka se svobodou je jen jednou za zivot, Skotske hry uz popate:)
Odpovědět
24.6.2005    Zbyněk
Radce
Tak to je budeš mít v původní ryzí podobě. Hned bych tam jel taky. Doufám, že se už konečně zase objevíš na nějaké výletnické akci.
Odpovědět
24.6.2005    Radka *

Touhle dobou budu na skotských hrách přímo na Skotské Vysočině:)
Odpovědět
21.6.2005    gladiola *
Skotske hry jsou super
Ne, ne to nemyslim, aby to tak vyznelo, je to krasna akce, jen proste jsme z toho zklamany vis:)Pokud jsi pamatujes, fotky z techto akci mame tez kronice a je pravda, ze to je sranda i zajimave a urcite je to vetsi davovka jen u nas, takze to ne ze bych to nedporucovala:)Stejne bych nemohla jet, budeme mit tou dobou jen par dni do svatby:)
Mirek navrhoval akci, kdy pruvodci hraji pro navstevniky hradu divadlo, jedna se sice o pohadku, ale neni to jen pro deti, je tam i pouceni pro dospele:)
Odpovědět
21.6.2005    Zbyněk

U vás na chalupě? Koukám, že máte prsty ve všem :-). Jestli máš vůči téhle akci averzi, tak holt nepojedeš. Dneska už jsou stejně komerční všechny větší akce. A co navrhoval Mirek?
Odpovědět

Starší zprávy