Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Hrad Houska a okolí

Duben 2005
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kdy 3.4.2005
Kde Mělnicko
Pořádá Ondra
Sraz 7:40 Praha Masarykovo n. v hale před tabulí odjezdy (7:57 odjezd)
Celkem dní: 1
Typ veřejná
Vloženo dne 31.3.2005
Vložil Ondra
Obtížnost nízkáAhoj Vyletnici,

pojdte se podivat na Hrad Houska, ktery je teprve nedavno otevren pro verejnost. Pak si muzeme udelat podle casu a nalady jeste malou prochazku.

Ivca

(pořadatelství převzal Ondra)

Vhodné pro: všechny, nováčky, vyznavače lehkých procházek, výletníky, dobrodruhy, záhadology, archeology, obdivovače hradů a zámků, rytíře, Mirka

Kdo se zúčastní (5):   obrázek výletníka Ondra, obrázek výletníka Jana, obrázek výletníka Gladiola, obrázek výletníka Zbynek, obrázek výletníka Marcela

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku Počasí Galerie

Nadpis
Jméno: E-mail:
Kontrola: Vlož číslo:
šest milionů třista sedmdesáttři tisíce dvěstě osmdesátčtyři
Piš jako ve WORDu
31.3.2005    Ondra
Vlakem
Nakonec bych jel vlakem do Mšena, je to sice se dvěma přestupy, ale aspoň bude větší pohoda. Musíme akorát doufat, že vlak z Prahy který odjíždí v 7:57 z Masaryk. nebude mít víc jak pět minut zpoždění (v Praze začíná, tak snad nebude). Přesedáme v Lysé, má to čekání pět minut, dále pak v Mělníku, kde je sice čekání ještě menší, ale podle jizdního řádu soudím, že vlak z Mělníka na Mšeno bude na rychlík z Kolína čekat. Zpátky můžeme jet buď z Nosálova v 15:48 do Mšena a pak do Prahy v 16:40 - nebo přímo ze Mšena, pokud tam dojdem :o)
Odpovědět
Reklama
22.3.2005    Zbyněk
Internetové stránky
Kdo se chcete něco o Housce dozvědět, tady jsou zajímavé stránky: http://houska.dvur-lobec.cz/
Odpovědět
22.3.2005    Zbyněk
Návrh na změnu trasy
Tak bych to nechal jednodenní. Sraz se mě netýká, dorazím do cílové stanice autem. Ale časově by pro vás bylo výhodnější jet přes Mělník do Mšena (bus + vlak, zpět i přímý bus). Cestou tam byste ušetřili 40 min, nazpět hodinu. Cesta na Housku ze Mšena je stejně dlouhá, na rozhlednu na Vrátenské hoře, kterou doporučuju navštívit, je to dokonce blíž. Tak napište názor, ať se může včas změnit sraz. Houska je v dubnu otevřená o víkendech, takže se dostaneme na prohlídku.
Odpovědět
22.3.2005    Honza
Ondra
No mne do toho neco vlezlo, takze asi nepojedu.
Honza
Odpovědět
22.3.2005    Ondra

To záleží jak kluci budou chtít vyrazit v sobotu. Pokud by jeli v sobotu, at vybere nejaky termin Honza. Ja bych se pak pridal az pojedu z HK.

V neděli by byl sraz v 7 hodin v Praze na hl.n., jelo by se do vesnice Okna přes M.B. a Doksy.

Hrady se otevírají v Dubnu, tak snad bude otevřeno.
Odpovědět
21.3.2005    gladiola *

Ahojky Ondro,
uz vis kdy a jak bude priblizne sraz, jak se spravne ptal Standa?Ja se nejspis zucastnim, puvodne jsem tu akci planovala ja, tak to by bylo,abych nejela. Myslite, ze Hrad Houska bude jiz otevren?
Odpovědět

Starší zprávy