Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Přechod Ždárských vrchů

Červen 2016
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kdy 11.6.2016
Kde
Pořádá Ivča
Sraz upřesníme
Celkem dní: 2
Typ veřejná
Vloženo dne 11.4.2016
Vložil Gladiola
Obtížnost střední
Ahoj,

trasa na Ždárských vrších bude následující.

Ubytování v některém z penzionů ve vesničce Tři Studně,příjezd v pátek večer. Prosím o případné potvrzení, pokud budete chtít ubytování a pokud pojedete již v pátek, tak nám to také napište. Jinak je možno dorazit až v sobotu, ale na opozdilce se nečeká. Pokud chce někdo jet s plnou polní, může v okolí penizionu by příležitost pro spaní venku jistě byla.


Trasa sobota: ráno cca v 8:30 z Tři Studně vyjdemepo modré a zelené k Žákově hoře, odtud po červené k rozcestí Devětskal a po žluté vyjdeme na vrchol Devět skal, poté se vrátíme zpět na červenouznačku a pokračujeme na Malínskou skálu a Dráteníčky, odkud po zelené přes Kadovdojdeme k Pasecké skále a po modré dojdeme na Medlov a podél Medlovskéhorybníka se po zelené vrátíme zpět do Tři Studně. Trasa je 27,6km

 

Trasa neděle: autem se ráno přesuneme do Křižánek a odtududěláme trasu po modré na Čtyři Palice, dále přes Milovské Perníčky dojdeme krozcestníku U knížecí studánky, odtud se dáme po červené na Rybenské Perníčkyaž na rozcestí s modrou značkou Pustá-Rybná a po modré dojdeme do Březin,odkud po zelené pokračujeme zpět přes Čtyři Palice na rozcestník Plaňkovka,odkud se po modré vrátíme zpět. Trasa je 18,7km. V případně zájmu potvrďte účast do konce dubna. Akce je tentokrát vhodná bez dětí, vzhledem k náročnosti a délce trasy.

Těšíme se na vás ahoj Ivča

Vhodné pro: všechny, nováčky, aktivní členy, výletníky, dobrodruhy, vlako-milce, kytaristy

Kdo se zúčastní (2):   obrázek výletníka Honza, obrázek výletníka Gladiola

Vytisknout pozvánku Poslat pozvánku

Napsat komentář

Reklama