Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Kam jezdíme?

Organizujeme pěší výlety, procházky i tůry, navštěvujeme hrady a zámky, přírodní krásy (Děčínsko, Kokořínsko, Český kras, Prachovské skály), zříceniny hradů apod., jezdíme na kole o na vodě. Většina cílů se nachází na území České republiky, ale nejsou žádné zábrany navštívit "bratry slováky" nebo jinou sousední zemi.

Každý výlet má rámcový plán, trasu, která je často volena tak, že vede "z bodu A do bodu B", nebo se jedná o okruh, vyhýbáme se trasám typu "tam a zase zpátky". Během výletu většinou využijeme nějakou hromadnou dopravu (vlak, bus) pro překonání delších vzdáleností,

Další otázky


Jaké jsou další akce?

Kromě klasických pěších výletů do přírody organizujeme i společenské akce, jako bowlingy, divadla, plesy, posezení, oslavy, diskotéky, vícedenní výkendy spojené s programem, trampování, vodácké a polární výpravy (ty polární výpravy jsou myšleny zejména v zimě)

Další otázky


Jaké jsou nároky na výletníka?

 1. Věk (doporučený) 18-40
  Nejde ani tak o věk fyzický, pokud se někdo cítí na pětadvacet, a je mu víc než 35, je přesto vítán
 2. Pohlaví nerozhoduje
  Výletník je jak pro muže tak pro ženy
 3. Fyzická kondice průměrná
  Většina akci je volena tak, aby ji zvládnul každý. Případná vyšší obtížnost je oznámena předem u každé akce. Avšak vězte, že mezi námi dlouho nevydrží povalečí, ani sportovní šílenci. Cílem nikdy není sportovní výkon, ale skvělá zábava spojena s příjemným "protáhnutím těla".
 4. Kouření a závislosti
  Kouření je povolené, ale s ohledem na ostatní, protože nás je více nekuřáků i zde platí jakési pravidlo proti pasivnímu kouření. Drogy v našem kruhu neexistují. Co se alkoholu týče, tak o oslavách je povolen, ale jak se říká všeho s Mírou :o) Nutno podotknout, že vše by se mělo odehrávat v rámci pravidel slušného chování.
 5. Vybavení
  Záleží na typu akce. Více informací najdeš v sekci Výlety

Další otázky


Jak se domlouváme o výletech?

Tyto stránky slouží jako nástěnka, kde nalezneš všechny připravované akce. Mezi dalšími využívánými možnostmi komunikace se používá elektronická poška a mobilní telefon. Obé se používá pro příjem pozvánek, e-mail lze použit kdykoliv, avšak je nutný přístup na internet. SMSka má výhodu, že nemusíš mít přístup na internet, ale používání SMSek je omezeno hlavně proto, že si operátoři účtují za SMS peníze (kromě Oskara) a pokud má organizace Výletníka být nadále zdarma, je nutné ceny za hromadné rozesílání SMS udržet v rozumné snesitelné míře.

Posedlní využívanou možností je domluvení akce na některé jiné akci. Vždy ale platí, že jakékoliv akce se objeví na stránkách Výletníka

Další otázky