Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Chci se přidat, co mám dělat?

Výletníci jsou otevřená parta lidí. Každý slušný a podnikavý člověk je vítán.

Nejlepší seznámení s Výletníky je osobní kontakt. K tomu nejlépe poslouží nějaká akce z nabídky akcí. Stačí si některou vybrat a přijít na sraz. Pokud na stránce není žádná vhodná akce, stačí nějakou dobu počkat a na stránky se podívat o pár dní později, určitě se nějaká nová akce objeví.

Akce se plánují v průměru týden před srazem. Větší akce se mohou plánovat i dříve. Hlavní akce se mohou plánovat i několik měsíců dopředu.

Pokud necheš, aby ti nějaká akce unikla, zaregistruj se na těchto stránkách a na tvůj e-mail budou přicházet pozvánky téměř souběžně, co se objeví na stránkách. Možné je i dostávat pozvánky na mobilní telefón, ale vzhledem k tomu, že SMSka není u některých operátorů zadarmo, lze této možnosti využívat až později (je nutné osobně požádat některého organizátora o aktivaci). Výjimkou jsou jen majitelé mobilních telefonů tarifem operátora Oskar, kteří žádat nemusí.

Další možnosti jak sledovat stránku s akcemi je využít pro sledování některé stránky třetí strany, například www.woko.cz. Více se dozvíš na jejich stránkách.

Pojedu na výlet.

Pokud se rozhodneš vyrazit s námi na výlet, tak můžeš rovnou přijít na domluvený straz (viz pozvánka). V historii Vyletníka se nikdy nestalo, že by takový nováček byl odmítnut.

Ovšem tento přímočarý způsob je jen pro povahy rády riskující nebo dobrodružné. Někdy (nestává se to ale často) může dojít na poslední chvíli ke změně srazu, nebo dokonce může být akce zrušena (přišlo málo lidí, nevhodné počasí, jiná výjimečná situace). Dalším zádrhelem může být, že srazy bývají často na nádražích a veřejných prostorách, kde se často setkává více skupin, pak bude asi těžké nás poznat. Né všechny srazy se vyznačují velkým hloučkem bavících se lidí obtěžkány batohy, krosnami a spacáky. Pro úplně první setkání s výletníky bude lepší, když se s někým domluvíš. K tomu můžeš využít právě stránek. Můžeš zanechat vzkaz organizátorovi, s tím že se chceš účastnit a nechat na sebe kontakt. Zaručeně se ti ozve! Další možností je využít záložku Kontakt a stejně tak nechat na sebe kontakt. Poslední možností je zavolat na číslo uvedené v tiráži v záložce Kontakt, které patří administrátorovi těchto stránek. Ten ti případně poradí a dá kontakt na někoho, kdo o plánované akci ví víc informací.

Bowlingy, posezení a jiné restaurace

Jen s výjimkou oslav něčích narozenin bývají tyto akce nejlepším místem na první setkání. Dokonce v tomto případě se nemusíš domlouvat, protože se většinou prostě "jde do hospody" Velmi často se kromě společenské zábavy (např. kuželky) vypráví zážitky z akcí, nebo probírají nové plány. Takovýto první kontakt je neindeálnější a nenahradí ho sebelépe propracované webové stránky. Svou představu o tom, "co jsme", si uděláš právě na takovéto akci.

Další otázky